Literay Prize for Fahredin Shehu…Viva Italia

Literay Prize for Fahredin Shehu…Viva Italia

1805
0
SHARE

KONKURSI INTERNATIONAL l

EDICIONI 4-5-6-7- Maj 2017 nga Shoqata “Lundrojnë”
President dhe Themelues – Francesca GALLELLO
President Nderi – Nick MANCUSO
Ambasadori i poezisë në botë-Dante Maffia
Ambasadori i muzikës në botë – Italo GOMEZ

Zotit. Fahredin Shehu

Jemi të nderuar t`ju komunikojmë se:
VELIERO Organizata Letërsi dhe Kinema, ka zgjedhur në mesin e veprave të tjera, veprën tuaj poetike “Shirat dhe ererat e mia”
Do të ishim të nderuar që t`ju kemi në mesin tonë më, 7 maj 2017 në Grand’Hotel BALESRIERI (Torre Melissa), në mënyrë që të prezantoni veprën tuaj dhe t`ju dorëzojmë çmimin e merituar.
Jemi mirënjohës nëse do të na nderonit me prezencën tuaj në event.
Përshëndetjet tona më të përzemërta.
PRESIDENTI
Francesca Gallello
MIRËSEVINI NË QYTET

 

SHARE
Previous articleBeth Copeland
Next articleLIDA SHERAFATMAND

LEAVE A REPLY